Вчимося вчити по-новому!

Опубліковано в: Заходи

     Прийшов Новий рік! І, як завжди, ми очікуємо від нього чогось нового та незвичайного. Але просто чекати і при цьому нічого не робити – це не зовсім правильно і зовсім не по-сучасному. Саме так вважає педагогічний колектив Полтавської гімназії №13 на чолі з директором Орловською Наталією Володимирівною. Знаходячись увесь час у пошуку сучасних ефективних методів підвищення педагогічної кваліфікації, учителі та адміністрація опановують нові шляхи вдосконалення майстерності вчителя. І коли це робити, як не на канікулах? Поки дітлахи відпочивають, учителі вчаться, щоб потім упроваджувати отримані знання, уміння та навички на своїх уроках.
     05 січня 2017 року відбувся тренінг для педагогів навчального закладу з теми «Сила слова – шлях до перемоги». Вибір теми був невипадковим. Перед організаторами стало питання: як допомогти учню розвинути свої здібності, повірити в себе, досягти успіху в навчанні, стати призером або переможцем у різних навчальних змаганнях. Протягом трьох годин учителі були учасниками організованої роботи в малих групах, розв`язували різні вправи, які можна використати на уроках. Ознайомилися з баскет-методом, кейс-технологією, сторітеллінгом та іншими. За допомогою методики фасилітації спланували орієнтовні теми педрад на наступний навчальний рік. Обговорили основні задачі педагога-коуча, переконалися в перевагах коуч-технології в навчанні.
     Метафоричні вправи, структуровані бесіди, «мозковий штурм», рольові ігри та інші прийоми не залишили жодного учасника тренінгу байдужим. Приємно було усвідомити, що усі присутні отримали очікувані результати.
     Знання, здобуті в навчальному тренінзі, який в листопаді організувала Обласна Мала Академія Наук (Коваленко Л.М.) на базі Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка, допомогли Бойченко Л.А. дебютувати в якості тренера. Тож сподіваємося, що тісна співпраця освітян міста допоможе ще підвищити якість освіти в Полтаві.

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки