Захід до Дня святого Валентина 7-А клас

По завершенню новорічних та різдвяних свят наші учні знову занурились у море знань. Школа ніби чекала після трьох місяців карантину та локдауну своїх улюбленців і з нетерпінням та радістю розкрила їм свої обійми. Знову класи заполонив учнівський гамір. Та школярське життя – це не тільки домашні завдання, контрольні роботи, тести та вірші напам’ять. Нещодавно у двері нашої школи ввічливо постукало свято Валентина. Та й як же ж його не впустити. Нарешті можна хоч трохи, але ще раз пірнути в океан святкової радости і безтурботности.

12 лютого, напередодні Дня святого Валентина учні 7-А класу разом зі своїм класним керівником запросили його до себе в гості. Тож спільними зусиллями хлопці й дівчата продемонстрували свої справжні поетичні, вокальні, танцювальні та музикальні таланти. Захоплення викликали гра на гітарі та синтезаторі, декламування віршів, виконання танцю «Vogue» та сучасних пісень «Dance Monkey» і «Snowman». Не забули й про конкурси. Особливо припав усім до душі рухливий. Скільки було радости й веселощів… А наприкінці заходу на дітей чекали солодкі подарунки.

З упевненістю можна сказати, що свято вдалося! Може і тобі, шановний читачу, теж кортить побувати на ньому? Маємо на увазі, наступному? Немає проблем! Що у нас на календарі? 8 Березня?! Тож гуртуймося й готуймося разом.