У світі казок

Казка – наче той горіх.
Ти попробуй розкуси –
Знайдеш стільки в ній краси,
Стільки мудрої поради,
Стільки вигадки і правди.
Валентин Бичков.
        3 січня 2017 р. відбулося свято казки серед учнів 3-а та 3-б класів. Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок. Адже змалку казка навчає нас уявляти і мріяти, радіти і сумувати. У казочки завжди перемагає добро, а зло відступає. З давніх давен прийшла до нас казка. Казки передавалися з вуст в уста й були доступні великим і малим. Наш народ завжди був талановитий.
Герої тут живуть веселі,
Міцна, мов камінь, дружба,
Чарівники дотепні і умілі,
А лицарі хоробрі й мужні.
       Учні брали участь у конкурсах «Казковий мішок», «Загадки від казкових героїв», «Герої моїх казок», «Казковій вікторині», приготували цікаві розповіді про своїх казкових героїв. Також учні знаходили рішення проблеми через казку, придумували нову кінцівку до казки, що існує. Чарівність казки полонила учнів, бо казка – це той різець, який відточує, відшліфовує душу дитини.