СІЧНЕВА КРУГОВЕРТЬ

Увага! Увага! Вже час розпочати
У залі шкільному нам свято зими.
Веселе, щасливе і радісне свято,
На нього чекали давно уже ми.

Саме такими словами привітав п’ятикласників і усіх присутніх у залі Сніговик – один із ведучих пізнавально-розважальної програми «Січнева круговерть», яка відбулася 13 січня цього року в нашій гімназії.
     Крім учнів, батьків, педагогів на святі був присутнім головний спеціаліст управління освіти Верхогляд Денис Володимирович, який привітав усіх з новорічними святами.
Сніговик, роль якого зіграла вчитель української мови та літератури Манюненко Вікторія Петрівна, розказав про звичай українців «маланкувати» цього дня, бажаючи щастя, здоров’я усім членам родини, розквіту господарства та великого врожаю. До того ж і діти, і дорослі переглянули відео обряду щедрування на селі.
     Після цього, згадавши, що настав рік вогняного Півня за східним гороскопом, діти гучними оплесками зустрічали на сцені подругу господаря року -курочку Пепі, в яку перевтілилась хореограф Карпенко Крістіна В’ячеславівна, і яка разом зі Сніговиком розважали юних гімназистів протягом свята.
     Крім веселих та захоплюючих конкурсів, на заході був представлений запальний танок «маленьких курчат» у виконанні молодшої групи хореографічного гуртка «Криниченька», а також танцювальна композиція «Не давайте суму жити», яку подарували усім присутнім учениці 5-Б класу: Алтухова Вікторія, Левченко Анастасія, Назаренко Мирослава та Лифиренко Софія; вітальні вірші, які декламували «сніговички» з того ж таки 5-Б класу; ніжна й чаруюча пісня у виконанні вчителя початкових класів Балабас Валентини Володимирівни.
     Дівчата й хлопці співали гуртом, танцювали, відгадували загадки, брали участь у різноманітних іграх та забавах. На святі лунав дитячий сміх і панувала атмосфера дива. Після завершення програми кожен учень отримав солодкий подарунок на згадку про відвіданий захід.
     Свята не закінчуються. Пам’ятаємо, що сьогодні Щедрий вечір, завтра — Василя, а за кілька днів, 19 січня, Водохреща. Новорічні дива тривають. Тож
хай кмітливість, витривалість
рік Новий усім несе!