Китайський Новий рік!

Згідно зі східним календарем  кожен рік має свою тварину-покровителя, що  по-своєму здатна впливати на людську долю. Щоб рік пройшов без неприємних сюрпризів, потрібно заздалегідь спланувати свою поведінку і вчинки на майбутній 2017 рік, познайомитися з тотемними тваринами та їхніми характеристиками.
     Саме року Вогняного Півня був присвячений бібліотечний урок, що пройшов у 4-Б класі. Працівники філіалу № 6  Дитячої бібліотеки підготували для учнів неймовірно цікаве та захоплююче заняття, під час якого ознайомили дітей з традиціями святкування Нового року в Китаї, особливостями вибору подарунків по-китайськи (подарована річ мусить бути функціональною та корисною, бо Півень точно не схвалить зайвих витрат). Діти дізналися про особливості складання привітань мешканцями цієї дивовижної країни. Наприкінці заняття діти спробували привітатися та побажати здоров’я китайською.