Відпочинок у "Джунглях"

Зимові свята тривають, а настрій створює цікаве дозвілля, яке допоміг організувати Полтавський міський голова Олександр Федорович Мамай. Напередодні Водохреща учні 5-8 класів відвідали аквапарк «Джунглі» ( м. Харків).
     З великим нетерпінням діти чекали цієї екскурсії. І недаремно, бо отримали масу позитивних емоцій та цікавих вражень. Гостинність працівників аквапарку допомогла зробити відпочинок незабутнім. Завдяки численним атракціонам діти мали змогу відчути себе в екстремальних ситуаціях та випробувати свою вправність у подоланні водних перешкод. Кожен учень мав змогу добре відпочити, зміцнити своє здоров’я, здійснити подорож казковими джунглями.
   Сповнені численними позитивними враженнями та емоціями учні гімназії готові продовжити навчання в новому семестрі, а ця поїздка надовго залишиться у їхній пам’яті. Батьки висловлюють глибоку вдячність Олександрові Федоровичу за турботу