Канікули, прощавайте!

Зимові канікули добігають кінця, але теплі спогади від відвіданих на канікулах заходів ще довго грітимуть серця учнів Полтавської гімназії №13.
І хоча канікули – це передусім найбільша радість і можливість перепочити від навчання для учнів, педагоги нашої гімназії теж мали можливість забути на певний час про конспекти, зошити, журнали і проявити себе дещо в іншій іпостасі. Сприяли цьому науково-практичні тренінги «Емоційне вигорання педагога» і «Сила слова – шлях до перемог», підготовлені й проведені психологом Редчук І.А. та заступником директора з виховної роботи Бойченко Л.А. відповідно.
     Майже кожного дня в гімназії проходили різноманітні заходи для усіх вікових категорій учнів. Організовували й проводили для своїх вихованців розваги як класні керівники, так і запрошені гості, бо творча співпраця згуртовує, виховує, дарує відчуття свята.
     Програми для дітей були на будь-який смак: тут і пізнавальні вікторини («У світі загадок», учитель Колеснікова Н.В.; «Новорічна вікторина», учитель Сахацька С.А.), і тематичні бесіди («Прикмети й забобони навколо нас», учитель Оверчук І.В.; «Вічний студент», учитель Шостак Л.І.), і майстер-класи («Прийшов Наум – пора братись за ум», учитель Манюненко В.П.), і бібліотечні уроки («Китайський Новий рік», учитель Мошак І.Л.), і різноманітні конкурси («Хвали січень сніговий», учителі Скорик Т.О. та Денисюк О.І.).
     Дуже яскравою і багатою на позитивні враження та емоції була пізнавально-розважальна програма для п’ятикласників «Січнева круговерть», яка відбулася 13 січня в актовій залі гімназії. Був присутнім на цьому заході й головний спеціаліст управління освіти Верхогляд Денис Володимирович, який привітав усіх присутніх з новорічними святами й передав малечі кондитерські подарункові набори.
     Ще одним незабутнім презентом стала для учнів 5-8 класів поїздка в аквапарк «Джунглі» (м. Харків), організована мером нашого міста Мамаєм О.Ф., яка відбувалася протягом двох днів – 17 та 18 січня цього року. Завдяки численним атракціонам гімназисти мали змогу відчути себе в екстремальних ситуаціях та випробувати свою вправність у подоланні водних перешкод. І діти, і дорослі добре відпочили, зміцнили своє здоров’я, здійснили подорож казковими джунглями.
Канікули закінчуються, але попереду ще стільки нового, цікавого, вражаючого й неймовірного. Тож готуймося до другого семестру, адже школа вже чекає на своїх вихованців.