Я - українка

На зимових канікулах, котрі щойно завершилися, відбувся ХVІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, який цього року був присвячений 100-річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення Української Народної Республіки. Проходив він під девізом «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна».
     Учні нашої гімназії традиційно беруть участь у цьому змаганні. От і в цьому році учениця 9-А класу ЛІСОВСЬКА ВІКТОРІЯ представляла свою творчу роботу в номінації «Література». За своє есе «Я – українка» дев’ятикласниця отримала диплом ІІІ ступеня. Готувала Вікторію до конкурсу вчитель української мови та літератури Манюненко Вікторія Петрівна.
     Вітаємо нашу гімназистку з перемогою і бажаємо в майбутньому не менш яскравих звершень!