Спішімо творити добро!

Зимові канікули – пора веселощів і відпочинку, однак цього року для дітей-переселенців та дітей учасників АТО канікули не принесли бажаного спокою і миру. Їм доводиться хвилюватись за свої домівки, що перебувають під обстрілами, та батьків, які в щоденних боях захищають Батьківщину на передовій. Тож аби допомогти юнакам і дівчатам відволіктись від жаху війни, 23 січня 2017 року учні Полтавської гімназії № 13 (учнівське самоврядування «Парламентська республіка «13 ВОРД» та волонтерський загін «Поклик») спільно з Полтавської міською організацією «Товариство Червоного Хреста» організували для дітей благодійну акцію «Спішімо творити добро!». У результаті акції було зібрано канцелярське приладдя, настільні ігри, дитяча література, м’які іграшки, печиво, цукерки, джеми та варення.
       Хочеться подякувати вчителям, учням та батькам, які активно долучилися до такої благородної справиі зібрали велику кількість речей.