Танець вчить!

Танець вчить! Такими словами можна охарактеризувати танцювальне життя учениці 7-Б класу Катерини Главацької. Дівчина говорить, що саме танець зробив її витривалішою, впевненішою та працьовитішою ?
? - Конкуренція на паркеті, необхідність самостійно приймати рішення, наполеглива праця - далеко не весь перелік того, чого я навчилася за цей час, - каже Катя.
Протягом 8-ми років Катя танцює ? в ансамблі фольклорно-стилізованого танцю "Плай". За плечима вона має рік циркових танців та рік - народних. Крім цього, протягом 6 років дівчина займається фольклорно-стилізованими танцями і не планує на цьому зупинятися! ?
?- Коли мені було ще років 4, мама відвела мене на танці і мені це сподобалось. Потім один з моїх друзів порадив записатись на кастинг в ансамбль танцю "Плай". На щастя, мама мене підтримала в цій ідеї. І я ще й досі танцюю, - розповідає Катерина Главацька.
Над майбутньою професією Катя ще не задумувалась, але точно знає, що хоче поєднати її з танцями.
? - Найбільше мені запам'яталося багато нелегких і складних тренувань, але воно того варте. Адже я отримую невимовне задоволення, коли показую гарний результат на сцені. І це чудово! Тож усі старання не минають даремно, - переконує Катя.
Неодноразово гімназистка виступала у Полтаві, Києві, Харкові та Одесі. На запитання, чому ходить на танці, Катерина відповідає:
?- Тому що мені дуже подобається саме так проводити своє дозвілля. Я однозначно маю хист до танцю!
Успіхів та нових перемог бажаємо Катерині Главацькій у танцювальному житті! ????

Авторка інтерв'ю: вихованка гуртка «Школа журналістики», учениця 7-Б класу Віталіна Панасюк.