Разом до перемоги!

З 23 по 27 січня 2017 року учнівське самоврядування «Парламентська республіка «13 ВОРД» та волонтерський загін «Поклик» Полтавської гімназії №13 провели благодійну акцію «Разом до перемоги!», метою якої був збір гуманітарної допомоги Збройним силам України в зоні АТО. Благодійна акція «Разом до перемоги!» – це підтримка наших воїнів у зоні АТО, які героїчно захищають незалежність України на передовій.
   Зібрані речі (предмети гігієни, харчі, ліки, одяг тощо), гроші (1900 грн.), а також малюнки та листи зі щирими побажаннями для воїнів було передано координатору збору благодійної допомоги від Київської районної у м. Полтава ради Корягіну Сергію В’ячеславовичу.
    Ми пишаємося нашими учнями, які виявили високий рівень патріотизму й розуміння ситуації і допомогли нашим захисникам. Знаємо точно, що Україна буде сильною європейською державою з такими учнями, адже діти - наше майбутнє.
    Приєднуйтесь до нас! Ваша допомога – неоціненний внесок в обороноздатність України!