СМАЧНЮЩА “КАПРІЧОЗА”

30 січня учні 5-Б класу нашої гімназії відвідали майстер-клас з виготовлення піци в піцерії «Прима Піца», організований класним керівником Манюненко Вікторією Петрівною.
Дітей на вході радо зустріли працівники закладу, привітали й запропонували роздягнутися. Після цього п’ятикласники вимили руки й одягнули ковпаки й фартухи, як справжні піцейоли. Потім кожен пройшов до своєї робочої поверхні й розпочалося диво творчості.
     Дослухаючись слів майстра, діти розкатали тісто, змастили його соусом, засипали тертим сиром. А далі кожен оздобив свій кулінарний шедевр так, як захотів. Були там і помідори, й курка, й мисливські ковбаски, шинка, ананаси тощо.
Коли всі приготування закінчились, піца вирушила до печі. Не встигли діти переодягтися, помити руки, як на них уже чекала запашна «Капрічоза». Дівчата і хлопці з неабияким апетитом їли свої “витвори”. Адже недаремно кажуть, приготоване власними руками смакує найкраще. Та не вся піца була з’їдена. Кожен із п’ятикласників забрав більшу частину гостинця додому для рідних.
     Задоволені побаченим і виготовленим, гімназисти поверталися до школи. Усі погодилися прийти в цю піцерію ще не раз, адже тут пропонують ще багато інших цікавих майстер-класів. Тож кулінарні пригоди 5-Б тривають.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: