Тетяна Давидова розповідає про вокальне захоплення

13 ГІМНАЗІЯ МАЄ ТАЛАНТ ???
Вокалом ??? учениця 7-А класу Таня Давидова займається протягом 7️⃣ років. Хто ж підштовхнув її на це, розповідає:
? – Історія насправді дуже цікава. Одного разу моя мама побачила оголошення про існування вокального гуртка і запропонувала мені спробувати. Я погодилася. Ми прийшли туди. Мені настільки сподобалось, що я почала ходити на заняття, і розвивати свої вокальні навички.
Таня займається естрадним вокалом ???. Звісно, пробувала й народний, але з її розповідей, естрадний вокал подобається більше. Її нагороди:
? – За ці сім років я отримала багато нагород, зокрема, дипломів, проте найвизначнішою було переможне ? місце на конкурсі, де я виступала зі своїми подругами у тріо.
Таня розповідає, що складності у вокалі ніякої немає, просто потрібно регулярно тренуватися. Щоб підтримувати свій голос у тонусі, вона тренується кожен день, адже хоче співати все краще й краще. Мені стало цікаво, чи хоче вона пов’язати з вокалом свою майбутню професію. ?- Дійсно, в дитинстві я хотіла стати співачкою, але зараз займаюся вокалом через те, що це моє хобі. Хоча хто знає, може через декілька років ви почуєте мою першу пісню, яка стане початком кар’єри ??
Наостанок Таня розповіла про свій тренувальний день:
? – Зазвичай свій тренувальний день я розпочинаю з розминки, а саме роблю дихальні та голосові вправи. Потім зазвичай співаю декілька пісень і повторюю це саме наступного дня. Таким чином зберігаю свій голос у тонусі.
Бажаємо Тані здійснення її мрій! ?
Авторка інтерв’ю: учениця 7-А класу Анастасія Говтвяниця.