«Winter holidays»

Зима - це казкова пора, яка несе собою відчуття радості, веселощів і очікування дива.Вона нам дарує багато розваг та незабутніх спогадів. Для багатьох дітей це улюблена пора року.
В рамках проведення тижня іноземної мови 13 лютого відбувся захід «Winter holidays». В ньому взяли участь учні 1-А, 2-А, 2-Б, 2-Г, 3-В та 4-Б класів. Захід провели вчителі англійської мови Касьянова Н.В., Капустян Ю.М., Костенко Н.О., класний керівник 1-А класу Балабас В.В і 3-В класу Кабанець Т.О. Учні підготували яскраві музичні номери: пісні, театралізовану сценку, таночки. Хлопчик з Британії Джон завітав у гості до учнів, він розповів про те як відзначають зимові свята в його країні й діти зацікавлено слухали його.
     Ажіотаж викликав флешмоб, який провели учні 4-Б класу. Діти показали свою спритність, уважність та драйвовість.
     Учні з великим задоволенням брали участь у цікавих пізнавальних конкурсах, де показали чудові знання з англійської мови.
     Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері.