Краєзнавча вікторина“Do you know English-speaking countries?”

З метою підтримки у школярів мотивації до оволодіння англійською мовою, розширення знань учнів про культуру країни, мова якої вивчається, формування лінгвокраїнознавчої компетенції школярів була проведена краєзнавча вікторина“Do you know English-speaking countries?”
     Віртуальна екскурсія англомовними країнами відбулася Полтавській гімназії №13 в рамках тижня іноземних мов. У конкурсі взяли участь учні дев’ятої паралелі класів. Команда “TheRedRose” представила 9-А клас. Від 9-Б класу виступала команда “Warriors”. А 9-В клас представила команда “TheCrown”. Учні показали свої знання та ерудованість.Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою різних завдань вони вдосконалювали навички аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу.Крім того, учні навчалися співпрацювати у командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях.
     За результатами конкурсів 1-ше місце розділили між собою команди 9-А та 9-Б класів. 2-ге місце посіла команда 9-В класу.
Бажаємо всім учням подальших успіхів у вивченні англійської мови!

Детальніше в цій категорії: « «Winter holidays» Вітаємо юного переможця! »