Наші люди всюди…

Саме такими словами,точніше, назвою однієї із своїх пісень, дякував Євген Галич своїм уболівальникам за підтримку під час нацвідбору на Євробачення – 2017. І дякував недарма, тому що Україну, яка цьогоріч приймає конкурс , буде представляти саме група O.Torvald , фронтменом якої і є Євген.
    Усім відомо, що Женя Галич і Мізюк Денис( гітарист гурту) – полтавці. Але ж для педколективу та учнів 13 гімназії вони не звичайні земляки, а випускники гімназії! Тому з яким нетерпінням і хвилюванням спостерігали вони за відбором, до речі, ще й відправляли sms на користь хлопців.
    На конкурсі гурт виконував англомовну композицію “ Time”( «Час»), і це нас ніяк не здивувало, тому що Женя в школі англійську вивчав поглиблено. Цією піснею, своїм яскравим виступом музикант ніби дякують своїм учителям, своїй рідній школі.
     Мабуть, усі помітили велику кількість тату на тілі співака, але серед видів Києва не загубилася й цифра 13 – наколка, яка була набита на честь навчального закладу.
Хотілось також нагадати, що свій перший сольний концерт Женя дав у стінах гімназії.
     Тож уперед, хлопці! Співайте, перемагайте,прославляйте рідну школу й нашу Україну!