ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!

25 лютого – день народження славетної доньки українського народу, незламного борця за світле майбутнє Лариси Петрівни Косач, яка відома широкому загалу як Леся Українка. Символічно, що саме в цей день у стінах Полтавського університету економіки й торгівлі відбувся регіональний етап ІІ Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці.
    Учні нашої гімназії уже вдруге брали участь у цьому змаганні. Представляли свої роботи школярі початкових класів у номінаціях «Малюнок» та «Декламація». Гідно захистили честь рідного навчального закладу наші наймолодші конкурсанти, отримавши перемогу в цих номінаціях. А саме:
     Номінація «Малюнок»:
І місце – Мішкова Еліана, 4-А клас (учитель Абрамовська Л.А.);
І місце – Казаріна Уляна, 3-Д клас (учитель Денисюк О.І.);
ІІ місце – Мороз Софія, 3-А клас (учитель Скорик Т.О.);
ІІІ місце – Главацька Катерина, 3-А клас (учитель Скорик Т.О.);
     Номінація «Декламація»:
І місце – Замула Богдана, 3-В клас (учитель Кабанець Т.О.);
І місце – Флока Марія, 3-Д клас (учитель Денисюк О.І.);
ІІ місце – Шашова Анастасія, 4-А клас (учитель Абрамовська Л.А.);
ІІІ місце – Ігнашова Анастасія, 4-А клас (учитель Абрамовська Л.А.);
ІІІ місце – Вакуленко Анастасія, 3-В клас (учитель Кабанець Т.О.).

Не відставали від молодших товаришів і представники середньої й старшої школи. Зокрема:
Номінація «Декламація»:
І місце – Лісовська Вікторія, 9-А клас (учитель Манюненко В.П.);
ІІ місце – Дмитренко Євген, 7-А клас (учитель Якубенко О.В.);
ІІІ місце – Палаженко Діана, 6-Б клас (учитель Пасішний С.О.);
Номінація «Твір»:
І місце – Лісовська Вікторія, 9-А клас (учитель Манюненко В.П.);
Номінація «Вокал»:
ІІІ місце – Бондар Анастасія, Вацька Анна, Кушніренко Влада, Могилат Анастасія, учениці 6-Б класу (учитель Пасішний С.О.).

Наша гімназія була представлена на цьому змаганні 46 конкурсантами. Усі вони без винятку отримали дипломи учасників і цінні подарунки. Учителі, що підготували переможців І ступеня отримали Подяки, а учні-переможці – можливість відвідати 26 лютого цього року Гадяцький літературний музей родини Драгоманових. Також роботи переможців автоматично надсилаються до Чернівців, де 11 березня нинішнього року відбудеться фінальний етап конкурсу «Змагаймось за нове життя!».
Вітаємо наших переможців і призерів, а також їхніх наставників із гарним результатом і бажаємо в подальшому таких же яскравих звершень!

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: