Шкільний табір

Літо  ? – пора ігор, яскравих вражень, вільного вибору занять, відновлення здоров’я, морального загартування, духовного збагачення і творчості ?? Влітку діти відпочивають від уроків, вдосталь спілкуються з друзями ☀️?

Відтак сьогодні  у 13 Гімназії розпочав роботу пришкільний табір відпочинку "Мультляндія". Загалом у таборі 97 дітей. З них - 65 пільгових категорій.
    Після проведення температурного скринінгу, діти ознайомились з режимом роботи табору. Потім смачно поснідали. А далі були сформовані загони, проведені ігри та розваги на свіжому повітрі. Цікаве дозвілля дітям забезпечили вихователі на заняттях в гуртках: "Умілі рученята", "Комп'ютерні генії", "Веселі нотки", "Розмовляю англійською". Після обіду дітлахи спали. Також вихователі  разом з дітьми поспілкувалися на тему "Безпечна дорога від дому до школи".

Про перший день у таборі розповідають учні 2-Г класу:
- Найбільше мені сподобалася ранкова прогулянка. А ще - заняття в гуртку з англійської мови. Ми разом з вихователем танцювали й гралися, - ділиться враженнями Нікіта Коваленко.
- Нас смачно годували, я весело провів час, - каже Артем Скріннік.
- Ми співали пісеньки, спілкувалися з друзями, розгадували ребуси, - говорить учень 1-А класу Роман Масленко.