СВЯТО ВІДБУЛОСЯ!

Бути 8 Березня жіночим святом чи не бути?..
До останнього хвилювалась краща половина. Але цього року, на щастя, все ж таки очікуване свято відбулося. Як завжди, гарний настрій, весняні квіти, приємні усмішки, добрі слова привітання один одному, увага чоловіків, дитячі побажання… Святковий концерт!
   У актовій залі зібралися жінки гімназії, ветерани педагогічної праці, учні 9-11 класів. Весняний вальс у виконанні вихованців спортивно-танцювального клубу «Естадес» (керівник Дзюбан О.В.) відкрив концертну програму під назвою «Дівчина, жінка, матуся…». А далі калейдоскоп дитячих талантів: чудовий цирковий виступ Флоки Марії, ученицю 3-Д класу, переможеці багатьох обласних та Всеукраїнських конкурсів, акробатичний рок-н-рол, виступи дівчат хореографічного гуртка «Криниченька» (керівник Карпенко К.В.), учнів початкової школи (керівник Артюшина І.В.); вірші, пісні, вокально-хореографічна композиція «Dream» (постановка Дзюбан О.В. та Нестеренко А.С.).
Не залишилися осторонь від привітань жіночого колективу й чоловіки-педагоги. Пісні у виконанні вчителів фізичного виховання Приходько П.М. та Хавратова О.В. були приємним сюрпризом для жінок. Зрозуміло, що голова профспілки гімназії Пасішний С.О. теж звернувся до чарівних пані, і як завжди, з жартами. Весело, цікаво, по-родинному затишно усі присутні переглянули концертну програму.
    Тож, сподіваємося, що подібні свята ще багато разів пройдуть у стінах нашої гімназії.
                 Чарівні жінки! У це свято,
                Щастя зичим вам багато.
                Хай вас Бог благословляє.
                І многих літ вам посилає.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: