«Мама, тато, я - спортивна сім’я»

Опубліковано в: Заходи

     11.03.2017р. на базі ЗНЗ №34 відбулися міські традиційні спортивно-розважальні змагання «Мама, тато, я - спортивна сім’я». На свято були запрошені гості О.Ф. Мамай, нач.управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ромас О.М.
      Брали участь 26 команд міста від загальноосвітніх навчальних закладів. Наша гімназія посіла II місце!
Якщо хтось із школярів вважає, що піклуватися про їхнє здоров’я - це справа батьків і лікарів, то він помиляється. Щоб бути здоровим, треба відвідувати заняття з фізкультури і займатися спортом. Вчитель фізкультури Третинник Ю.В. прищеплює любов до здорового способу життя у 3-а класі.
     Тож родина Передерій Діми, учня 3-А класу,(вчитель Скорик Т.О.), вирішила довести, як вміє дбати про своє здоров’я і вести здоровий спосіб життя. На прохання Тетяни Олексіївни минулі випускники її класу Ігор та Ольга з сином Дмитром (який нині є учнем Тетяни Олексіївни) взяли участь в міських змаганнях. Де довели, що родина – мир, злагода , взаєморозуміння, любов, повага одне до одного. Сім’я в змаганнях показала, що все це панує в їх родині і зайняла 2 місце. Вони отримали від Мамая О.Ф. привітання та цінні подарунки і подорож до м.Львова. А також вони продовжать змагання в обласному конкурсі. Бажаємо їм подальших перемог і злагоди в родині та здоров’я.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою:
http://sch13.pl.ua/k2-component/zakhodi/item/711-mama-tato-ia-sportyvna-sim-ia#sigProId0efdf2ec9b

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки