«Майстерня міста -2021»

З 8 по 11 вересня у Полтаві проводився урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста -2021». Учні 4-А та 4-Д класу з класними керівницями Бровченко Валерією Володимирівною та Кузьменко Юлією Вікторівною брали участь у локальному заході «Екошкола» від проєкту «ОАЗА.Полтава».

Мета «Екошколи» - виховувати у школярів звичку слідкувати за навколишнім середовищем через участь у рольовій грі. Учні давали інтерв’ю на місцевому телебаченні, брали участь у віртуальній прогулянці «3Д тур сміттєзвалищем» та у воркшопі «Полтава без сміття» , вчилися правильно сортувати відходи , а також прогулялися рідними вулицями нашої малої батьківщини - Полтави.