Екскурсія до геологічного музею

15 березня учні 8-А класу разом з класним керівником Панкєєвою Ж. М. та вчителем географії Литвиненко Т. Л. відвідали геологічний музей, що знаходиться в Полтавському коледжі нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
      Учні були в захваті від різноманітності та краси експозицій. Фонд музею налічує близько 2 тис. зразків, які ілюструють розмаїття багатств надр нашої Землі.
Існує музей вже більше 40 років та складається з чотирьох тематичних відділів: "Гірські породи", "Мінерали", "Корисні копалини" та "Палеонтологія". Останній відділ викликав у всіх особливе захоплення.
    Під час екскурсії діти активно цікавилися походженням мінералів. Учні та вчителі отримали багато цікавої інформації та позитивних емоцій від відвідування музею. На згадку про чудову екскурсію було зроблено декілька фотографій.