«Світ дитячих захоплень»

В рамках місячника «Я-творча особистість..» відбулася виставка творчих робіт учнів гімназії. До уваги дітей та вчителів були представлені роботи, виконані в різних техніках: різьба по дереву, аплікація по тканині, м’яка іграшка, канзаші та інші.
      Всі роботи були виконані на високому технологічному рівні та мають гарний естетичний вигляд. Активну участь в оформленні експозиції взяли такі учні:Чопенко О.(2-Г), Олійник А. (2-Г), Бадула В.(2-Г), Кужель С.(2-Г), Дунай К.(3-В), Шинкаренко А.(4-Б),Охріменко Л.(4-Б),Голобородько Д.(4-Б), Чередник А.(4-Б), Лейко К.(6-А),Андрієць Д.(9-Б),Шаріпова М.(9-Б),Кіндій П.(9-Б),Зубрицький Є.(9-Б), Бурка І.(7-Б), Волошко І.(8-В), Строменко І.(8-В),Строменко М.(8-В), Стокоз С.(11-А), Юрченко Я.(11-А), та учні 4-Д класу (класний керівник Денисюк О.І.).
     Організатори виставки творчих робіт учнів-учителі трудового навчання та технологій Чічкало В.І. та Гончарова Л.М.
Кожна дитина-талановита, то ж сподіваємось, що наступного разу більше творчих дітей розкриє свої таланти!..

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: