СНІГОВА КОРОЛЕВА

17 березня цього року на базі Полтавської загальноосвітньої школи № 37 відбувся фестиваль театрального мистецтва. У ньому взяли участь театральні колективи шкіл нашого міста.
   Студія театру «Маска» Полтавської гімназії № 13 теж була серед учасників згаданого фестивалю. Уже вдруге поспіль наш колектив представляє на розсуд журі та глядачів свої постановки. Цього року керівником гуртка (учитель української мови та літератури Манюненко Вікторія Петрівна) та його членами (учні 6-9 класів) була обрана для інсценування казка Г.-Х. Андерсена «Снігова королева». Довго тривали репетиції, створення декорацій, підбір музичного оформлення та костюмів персонажів – і ось вистава готова до показу. Діти з максимальною відповідальністю підійшли до виконання поставленого перед ними завдання і результат був утішний. Журі схвально оцінило і вибір репертуару, і гру юних акторів.
   Тільки-но всі декорації були виставлені, пролунала запальна мелодія і на сцені з’явилися маленькі сніговички (учениці 6-Б класу Майстренко Вікторія і Палаженко Діана), які запросили усіх присутніх у залі переглянути неймовірну історію, сповнену дива, любові й добра. Ознайомила глядачів із головними персонажами дійства і місцем, де усе відбувалося, мудра казкарка (учениця 9-А класу Осінська Анастасія). За вікном виє хурделиця, у комині весело потріскують дрова, а в кімнаті бавляться Кай (учень 7-Б класу Разнов Валентин) та Герда (учениця 9-А класу Мошенець Анастасія). На всі їхні запитання відповідає бабуся (учениця 9-А класу Скородзієвська Катерина), що сидить у кріслі біля комина зі своїм в’язанням. І раптом чути звук скла, що розбивається… До кімнати входить вона – Снігова королева (учениця 9-А класу Лісовська Вікторія). Жінка прагне забрати хлопчика до себе, Герда й бабуся намагаються цьому завадити, але …
  «А що було далі, ви дізнаєтесь наступного разу», – такі слова сказав один із сніговичків по завершенні вистави. Вийшовши на сцену, усі учасники цього казкового дійства побажали і глядачам, і членам журі, і всім присутнім щастя, миру, ніжності й добра.
    А ми бажаємо колективу « Маска» творчого натхнення, креативу й чекаємо від них ще більш вражаючих постановок.