Цікава зустріч!

Всі діти чудово знають , що в кожній школі існують правила для учнів , які допомагають підтримувати порядок і дисципліну , добре вчитися та бути в безпеці . Їх повинні виконувати всі без винятку.
     Саме про це говорила 22 березня на зустрічі з учнями 2-В класу, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Полтавській області, підполковник поліції Карюк Ірина Миколаївна .
    Розмова велася і про права та обов’язки дітей , про непередбачувані ситуа-ції , про правила поводження з незнайомими предметами . Повторили і правила дорожнього руху . Згадали , як уникнути небезпечної ситуації , коли знаходишся один вдома .
     Учні відповідали на питання , розповідали про різні випадки зі свого життя Зустріч була цікавою ,змістовною та корисною .