Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

Виставка-конкурс «Майбутнє України» – чудова нагода для учнів – членів МАН презентувати свої науково-технічні розробки і позмагатися за першість в інноваціях. Виставка проводиться щороку серед учнів (вихованців) 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів, вихованців (учнів, слухачів) позашкільних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації віком від 12 до 18 років включно, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю.

Основними завданнями Виставки є:

• стимулювання творчого самовдосконалення учнівської та студентської молоді;
  • виявлення та розвиток обдарованих учнів, вихованців, слухачів і студентів,
  • надання їм допомоги у виборі професії;
  • створення умов для реалізації здібностей талановитих та обдарованих учнів, вихованців, слухачів і студентів;
  • оновлення змісту, форм і методів роботи з обдарованими учнями, вихованцями,слухачами та студентами;
  • пошук нових форм, методів і моделей організації науково-дослідницької діяльності учнів, вихованців, слухачів і студентів.

Етапи проекту:

• І етап – відбірний – проводиться у серпні – вересні територіальними відділеннями академії;
  • ІІ етап – фінальний – проводиться у жовтні – листопаді у Києві.

Цього року на даній виставці вирішили представити свої технологічні проєкти 11-класники нашого ліцею.

Коваль Микола (11-А клас) надіслав свою анкету та тези свого науково-дослідницького проєкту "Система автоматизації подачі дзвінків у навчальному закладі з технологією використання бездротового зв'язку wi-fi" на участь у номінації технічна творчість та винахідництво.

Нестеренко Анна (11-Б клас) представила свій проєкт  "Визначення маси тіла за допомогою барометричних датчиків" у номінації електроніка та приладобудування.

Обидва проєкти успішно пройшли регіональний відбір та потрапили на Всеукраїнський етап.

Під час фіналу учасники продемонстрували моделі і макети своїх технологічних приладів, здійснили стендовий захист проектів, відповідаючи на запитання членів журі та гостей виставки.

Технологічна розробка Миколи Коваля посіла почесне 3 місце на Всеукраїнському етапі виставки-конкурсу, а також була рекомендована почесними членами журі до подальшої участі у міжнародних конкурсах та проєктах.

Вітаємо наших 11-класників із представленням своїх розробок на поважному конкурсі! Бажаємо Миколі успіхів та нових наукових досягнень також на міжнародному рівні!