Майстер-клас «Квіткові картини» класного керівника 11-А класу, учителя хімії Хурси Ю. П.

30 березня 2017 року в кабінеті хімії №24 Полтавської гімназії 13 відбувся майстер-клас «Квіткові картини» класного керівника 11-А класу, учителя хімії Хурси Ю. П. для учнів 11-тих класів. Розпочався захід зі вступного слова Хурси Юлії Петрівни, в якому послідовно, по крокам, було пояснено технологію створення картин на основі природних матеріалів (сухих квітів) та техніку вирізування паперових витинанок. Розповідь учителя вдало доповнювала цікава відеопрезентація на основі власноруч створених робіт. Після надихаючого до творчості вступу молодь із натхненням узялася до справи! Результатом творчого доробку школярів та учителя стало створення триптиху «Весняна галявина», який, із часом, буде представлений у музеї народного мистецтва гімназії, як подарунок рідному учбовому закладу від учнів 11-их класів, випускників 2017 року.