Нагородження лауреатів літературної премії імені Гоголя

31 березня в Полтаві відбулися урочистості з нагоди 208-ї річниці від дня народження Миколи Гоголя та нагородження учасників Дев’ятої щорічної літературної премії його імені.
    Вшанувати українського генія напередодні дня його народження зібралися школярі, студентство, інтелігенція, представники міської влади.
Традиційно мер Полтави Олександр Мамай особисто вручив премії імені М. Гоголя:
— Дуже приємно, що сучасна молодь цікавиться літературою, зокрема творчістю Миколи Гоголя, адже його твори завжди актуальні. Вони змушують замислитися. Хочеться, щоб їх вивчали й надалі, щоб ними захоплювалися. Сьогодні ми це побачили. Щороку кількість учасників на здобуття премії збільшується, а дітей, які цікавляться літературою, варто заохочувати.
    Переможцям та призерам конкурсу в молодшій (13-15 років), середній (16-18 років) та старшій (19-28 років) вікових категоріях присудили персональну премію. Решті учасників за рішенням журі — заохочувальну.
Лауреатам призначили грошові винагороди:
• І місце — 1500 грн;
• ІІ місце — 1200 грн;
• ІІІ місце — 1000 грн;
• IV — 800 грн;
• заохочувальна премія — 500 грн.
Учениця 9-А класу Лісовська Вікторія взяла участь у конкурсі й отримала заохочувальну премію.

Задля участі в конкурсі Вікторія перенесла твір М. Гоголя «Ревізор» у реальне життя.
- Подібна ситуація трапилася в житті моїх близьких. Тим самим я показала, що всі події в художніх творах можуть статися в реальному житті. Я вважаю, що цей конкурс дуже гарна можливість для учнів проявити себе у своїй творчості, – розповіла Вікторія кореспондентам телебачення

Детальніше в цій категорії: « «Школа джинів» За чисте довкілля! »