За чисте довкілля!

Кінець березня – пора відпочинку та канікул. Та благоустрій рідного навчального закладу — це святе! 29 березня 2017 року для учнів Полтавської гімназії №13 та їх батьків став початком Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля!». У цей день учні 5-11 класів прибирали шкільну територію, саджали 40 кущів троянд, 80 кущів самшиту, обкопували дерева, а учні початкової школи (1-ші класи) садили ялини («Алея першокласників»). Не лишилися осторонь і батьки учнів початкової школи, які підготували територію для майбутньої клумби біля спортивного залу. Діти і дорослі привели до ладу шкільний садок після зимового сну, обкопавши й обрізавши дерева.
    Подібні акції необхідні, оскільки дають можливість зрозуміти і замислитись над тим, наскільки ми залежні від природи. Зернини сьогоднішніх наших хороших справ дадуть хороші плоди для майбутніх поколінь.