Всеукраїнська акція «За чисте довкілля у 2017»

У наш час людство все частіше починає замислюватися про стан навколишнього середовища, адже коефіцієнт його забруднення надто високий. Всеукраїнська щорічна акція стартувала й цього року під назвою «За чисте довкілля у 2017». У Полтавської гімназії №13 долучився до цього заходу й 8-А клас. У рамках цього проекту діти на чолі з класним керівником Панкєєвою Жанною Миколаївною прибирали сміття на шкільному подвір'ї та перекопували землю у квітниках. Хлопці виявили неабияке бажання допомогти у цій справі, навіть принесли власний інвентар. Тож, корисною та плідною працею учні очистили від бруду пришкільне подвір'я та підготували новий грунт для квітів.
                                                                                                                                                                                                                                                                       Учениця 8-А класу Лизенко Дарина.