«Історія мого міста – моя історія»

«І нема ніде, такого місця на землі,
Де так світить, сонечко ласкаво.
Квітне у вінках, немов троянда на весні,
Рідна земле, матінко Полтаво...»
    Важко не погодитись із рядками відомої пісні про Полтаву. Наше рідне, чарівне, неповторне місто закохується в себе з першого погляду. Вабить не лише краса природи, але і велика історична спадщина Полтави.
     Вже з юних літ діти захоплюються історією рідної Батьківщини. Так, 5 квітня 2017 року, було проведено конкурс «Історія мого міста – моя історія». Діти з усіх шкіл Полтави брали участь у ньому, показуючи свої глибокі та ґрунтовні знання історії Полтави. Учениця 3-В класу нашої гімназії, Падалка Анастасія, теж взяла участь у цьому конкурсі і виборола 3 почесне місце серед учнів 3их класів. Юна дослідниця, натхненна першими успішними кроками, радо буде вивчати Полтаву і Полтавщину і надалі.