І-ий етап міжнародного соціального проекту "Книга Добра"

Опубліковано в: Заходи

     15 березня 2017 р. завершився І-ий етап міжнародного соціального проекту "Книга Добра". На електронну адресу надійшло більше 3000 надзвичайно цікавих, реальних історій про добрі, мудрі вчинки безкорисливих людей з чуйним серцем і добрими помислами. Усі історії про творення добра довкола нас написані авторами щиро, з любов'ю та впевненістю: попри непрості виклики 21-го сторіччя, в Україні та світі, Добро завжди на висоті!
     За умовами проекту - 100 історій, відібраних Редакційною радою проекту, яку очолює лауреат Шевченківської премії в галузі літератури Марія Матіос, стануть сюжетами до малюнків про Добро.
     Історії учнів 4-Б класу Полтавської гімназії №13 Голобородько Діани та Онищенка Дениса увійшли до ста відібраних. Їх можна прочитати на офіційному сайті knyga-dobra.blogspot.com та на сторінці Книга Добра у соціальній мережі www.facebook.com.
     Книга створюватиметься у майстерні Центру української культури м.Таллінн (Естонія) з унікального саморобного паперу, що буде виготовлений з привезених з України клаптиків тканини з одягу авторів творчих робіт та з рослинних зерен.

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки