ВЕСНЯНИЙ КОЛАЖ

Надзвичайно корисною та цікавою методикою в роботі з дітьми є методика «Колаж». Цю техніку використали учні 3-Д класу разом зі своїм класним керівником Денисюк О.І. при створенні власних композицій.
   На відміну від малюнків, колаж надає більше свободи автору у виконанні роботи. Наприклад, наклеєні картинки можуть виходити за межі основи, клеїтися одна на одну, складатися…
Виготовлення колажів, як і будь-яка візуальна техніка, дає можливість розкрити потенційні можливості дитини, спирається на позитивні емоційні переживання, пов’язані з процесом творчості.
Головне в колажі – можливість висловити свої думки, ідеї, свій погляд, своє розуміння теми.
  При створенні колажів не виникає напруження, пов’язане з відсутністю в учасників художніх здібностей. Ця техніка дозволяє кожному отримати успішний результат, проявити фантазію, навчитися працювати разом з іншими, створює радісний настрій.