Дозвілля, що стало сенсом життя

Полтавська гімназія № 13 завжди раділа й радіє успіхам і перемогам своїх вихованців. На шкільному сайті постійно висвітлюється інформація про досягнення юних спортсменів, артистів тощо.
    Ось і в цій статті ми хочемо познайомити усіх зі ще однією гордістю нашої гімназії – Непийпивом Іллею – одним із найкращих на сьогодні більярдистів України.
    Усе почалося зі звичайного вихідного дня, проведеного із батьками у місцевому більярдному клубі. Настрій був чудовий, гра зачепила хлопця з самого початку. Наступного дня він пішов до ігрової зали з друзями ще раз випробувати свої сили, але досвіду гри було недостатньо. За сусіднім столом змагалися досвідчені гравці. Ілля не зводив очей з куль, розігруваних комбінацій, а витримка й цілеспрямованість суперників вражала ще більше. Відклавши свою гру, дев’ятикласник із неабияким захопленням спостерігав за діями дорослих. Дочекавшись кінця змагання, юнак виявив бажання навчитися грати так, як вони. Йому пощастило, у більярдному клубі «Дінаріс» Ілля зустрів свого нинішнього тренера Олексія Одарюка й власника більярдного залу В’ячеслава Смирнова. Останній виділив хлопцеві тренувальний час, а тренер почав навчати азам спортивного більярду. Згодом прості тренування набули серйозніших масштабів і почали займати увесь вільний час хлопця.
   Минуло небагато часу й важкі постійні тренування привели до бажаних результатів. Юнак почав посідати призові місця на різних міських, обласних та всеукраїнських змаганнях. У квітні місяці минулого року на турнірі «Діти ХХІ століття» він здобув перемогу (І місце), обігравши трикратного чемпіона України серед юнаків А. Родіонова. Потім був чемпіонат Харківської області з більярду, на якому Ілля посів ІІ місце серед юнаків. Після цієї перемоги хлопець мав право виступати на чемпіонаті України. За місяць відбувся другий етап турніру «Діти ХХІ століття», де юнак знову став найкращим (І місце). На чемпіонаті України, що проходив у Вінниці в серпні минулого року, Ілля посів ІІ місце, у жовтні 2016 року на чемпіонаті України зі спортивного більярду «Комбінована піраміда. Юнаки», що проходив у Кривому Розі, – ІІІ місце, цього ж місяця в турнірі «Діти ХХІ століття», що відбувався у Харкові, та на чемпіонаті Харківської області зі спортивного більярду серед юнаків – ІІ місце. У грудні минулого року на фіналі Кубку України «Вільна піраміда» хлопець посів ІІІ місце серед юнаків. А в січні місяці 2017 року на чемпіонаті Полтавської області з комбінованої піраміди Ілля, перегравши Настю Ковальчук – майстра спорту міжнародного класу, посів ІІІ місце. На чемпіонаті України серед чоловіків, що відбувся в лютому місяці нинішнього року, Ілля був у складі команди Полтавської області. І завдяки своїм перемогам увійшов до двадцятки найкращих більярдистів України. На початку лютого цього року в Чернівцях проходив перший етап Кубку України «Вільна піраміда. Юнаки», де хлопець посів І місце.
  Зараз він має перший спортивний розряд з більярду, але на цьому Ілля не буде зупинятися. Юнак мріє вийти на міжнародну арену. Це, звичайно, потребує ще більше часу й зусиль. Та хлопець не жалкує, що почав займатися цим видом спорту. Адже більярд тепер став сенсом його життя.
   Тож побажаємо Іллі нових звершень і не менш яскравих перемог!