На Театральній площі відбувся 5-й щорічний фестиваль «Великодня писанка»

Пісні, танці, смаколики. Великодній ярмарок та фестиваль дитячої писанки провели у Полтаві напередодні Пасхи. Свято у центрі міста зібрало кілька сотень полтавців. Побували там і ми, учні 8-Б класу! Великодній ярмарок зібрав поціновувачів пісні і танцю та любителів смачно поїсти.
   Свої кращі доробки на Пасхальну тематику представили освітні та виховні заклади Полтави. Тут – більше сотні пасхальних кошиків ручної роботи. Кожен з них – несхожий на інші, адже техніки їх виготовлення – різні. А в оцих Великодніх кошиках, які неймовірно чудові, кожен проявив свою фантазію, є різний підхід. Різні техніки роботи.
   Учні Полтавської гімназії №13 раді такій нагоді брати участь у щорічному фестивалі. Адже вважають Великдень великим, світлим святом, який надихає їх на творчі здібності, які і допомагали їм у створенні кошика. Поклали, усе необхідне, все що прийнято освячувати на свято.
    Усі бажаючі мали змогу не тільки насолодитися концертом та ярмарком, але і придбати великодню продукцію до святкового столу.