«Моменто піца»! Б-Р-А-В-І-С-И-М-О!

«Моменто піца» - це невелика затишна піцерія, яка відрізняється простим дизайном, відмінними кулінарними пропозиціями й чудовим рівнем обслуговування. Тут можна відмінно провести час в оточенні близьких друзів. Ось і 5-а клас завітав на майстер-клас до затишної оселі піцерії.
      На майстер-класі діти самі готували піцу під керівництвом досвідчених піцайоло, а потім усі з нетерпінням чекали, коли спечуть її в печі. На нашому пікантному майстер-класі маленькі кулінари 5-а разом навчились готувати справжню італійську піцу у вигляді круглого смачного чоловічка (личка). Процес виготовлення перетворився на справжню захоплюючу гру. Дітлахи приготували власні шедеври, й у кожного виходила своя унікальна піца під унікальною назвою!
      Після випікання діти з апетитом їли свої кулінарні шедеври й отримали грамоти та повітряні кулі від піцерії «Прима піца» за те, що спекли справжню італійську піцу!
Це була дивовижна подорож до Італії та цікаве знайомство з секретами її кухні.
     Які ж 5-А молодці! Б-Р-А-В-І-С-И-М-О!