Зустріч із літератором

14 квітня 2017 до нашої гімназії завітав Микола Якович Нечитайло - літератор з Решетилівки. Микола Якович зустрівся з учнями 5-В класу.
Нечитайло Микола Якович - ветеран праці, член Полтавської спілки літераторів, лауреат ХІІІ, ХІV, ХV, ХVІ, ХVІІ загальнонаціональних конкурсів «Українська мова – мова єднання», лауреат літературно-мистецької премії імені Панаса Мирного (2015 р.), автор одинадцяти збірок дитячої та іншої тематики.
   Микола Якович автор книги «Дорога до щастя»: образки з життя, спогади (2010 р.); дитячих видань «Перша ялинка мого дитинства», «Конячі сльози», «Дітям про дітей війни» (тридцять екземплярів якої передано в зону АТО), на тему моралі «Грішниця» (2012 р.); спогадів «Від лісу до моря», присвячених людям з обмеженими фізичними можливостями (2013 р.); книг «Цінуй цей дар – життя»; «За покликом душі і серця» (вибране) (2014 р.); збірок гумору «Смійтесь, та не насміхайтесь» (2015 р.); «Слово про слово колег, рецензії та відгуки» (2016 р.).
Нечитайло М. Я. за сумлінну працю нагороджений Грамотою обласної ради (2013 р.) з нагоди відзначення 90-річчя від дня створення Решетилівського району; Почесною Грамотою Полтавської обласної державної адміністрації (2013 р.) до дня журналістики як позаштатний кореспондент обласної газети «Село полтавське», Почесною Грамотою Організації ветеранів України (2016 р.) з нагоди відзначення Дня волонтера; йому оголошена Подяка Решетилівської районної ради та райдержадміністрації (2016 р.) за значний внесок у патріотичне виховання молоді, підтримку учасників АТО; Подяка Полтавської обласної ради (2016 р.) за культурно-освітню діяльність, що сприяє відродженню духовності українського народу.
   Наш гість розповів п'ятикласникам про свій життєвий і творчий шлях. Микола Якович читав власні вірші, презентував нову збірку поезій. Червоною ниткою у виступі письменника проходив заклик любити й шанувати рідну мову, свій край та поважати батьків.
   Діти отримали заряд позитивної енергії, оптимізму, почули багато цікавої та корисної інформації.
Микола Якович Нечитайло подарував учням календарики з автографом, а також передав до шкільної бібліотеки збірку «Смійтесь, та не насміхайтесь»
   Зичимо Миколі Яковичу міцного здоров'я, бадьорості ще на багато років!