Романтика весняного дня

В наш час важко уявити людину, яка б не стикалася з фотографуванням. Особливо захоплюються цим видом мистецтва підлітки. Вони із задоволенням роблять селфі на фоні різних об?єктів, пейзажів, знімають світ своїх захоплень. Комусь подобається фотографувати тварин, комусь – рослинний світ, хтось полюбляє фотографувати друзів, рідних чи просто незнайомих, але чимось цікавих людей. Для когось же привабливішими є картини природи чи неживих предметів. І так важливо, щоб фото вийшло живим, цікавим, щоб воно викликало інтерес та задоволення.
  З цією метою на базі бібліотеки-філіалу №6 міської ЦБС 21 березня було проведено майстер клас з фотографування, який відвідали учні 8-Б класу нашої гімназії. Полтавський фотограф Юрій Жолтишев вводив юних слухачів у чарівний світ фотомистецтва. «Романтика весняного дня» - саме так називалась виставка фоторобіт, з якою познайомив дітей майстер. Приємною несподіванкою виявилося те, що талановитий фотограф також є автором і літературних творів. Збірочку власних оповідань зі своїми фотоілюстраціями Юрій Петрович також представив учням. Ю. Жолтишев розповів про мистецтво композиції, гру світла і тіні, переваги і недоліки тих чи інших моделей фотоапаратів. Спілкування було живим і невимушеним, діти ставили багато питань. Було помітно, що ця тема їм близька і потрібна. Наостанок бібліотекар Тен Т.А. та класний керівник Оверчук І.В. подякували митцю за цікаву та змістовну розповідь.