Оксамитова безодня Так притягує до себе! Пригадаємо сьогодні Тих, кому скорилось небо…

Опубліковано в: Заходи

    Саме з таких слів розпочалася екскурсія 4-А класу з Абрамовською Л.А. до Полтавського музею авіації та космонавтики, започаткованого в 1987р. за ініціативою творця ракетних двигунів академіка В.П. Глушка.
    Учні мали можливість ознайомитись з унікальними матеріалами, присвяченими найвидатнішим подіям в аерокосмічній науці й техніці в Україні та світі, а також із життєвим шляхом і творчою спадщиною визначних діячів у галузях авіації та космонавтики. Значне місце в експозиції відведено уродженцям Полтавщини та людям, діяльність яких пов’язана з нашим краєм, висвітлено наукову спадщину Ю. Кондратюка, відображено внесок наших земляків у перемогу в роки Великої Вітчизняної війни, зокрема розповідається про операцію «Френтик». Також малеча довідалася про участь України в міжнародних космічних проектах.
   Зацікавлені маленькі слухачі відвідали шість залів. Матеріали ознайомлюють із роками навчання, працею, генеалогічними та іншими зв'язками вчених Засядька О.Д., Кованька О.М., Котельникова Г.Є., Кондратюка Ю.В. (Шаргея О.Г.), Побєдоносцева Ю.О., Кисенка М.С., Челомея та багатьох інших, їхнім внеском у розвиток аерокосмічної науки й техніки з XVIII ст. до сьогодення. Фото про цікаву екскурсію були зроблені в усіх залах.

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки