28 квітня 2017 року у Полтавській гімназії №13 проводиться День ЦЗ!

Сьогодні, 28 квітня 2017 року, згідно з наказом управління освіти виконкому Полтавської міської ради та наказом директора Орловської Н.В. у Полтавській гімназії №13 проводиться День ЦЗ. Головним завданням є практичне відпрацювання заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу від надзвичайних ситуацій.           Організаційним комітетом ЦЗ закладу розроблено План проведення Дня ЦЗ.
   На класних годинах учні ознайомились із правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій, протипожежною безпекою, вчилися використовувати індивідуальні засоби захисту, надавати долікарську медичну допомогу. Гімназисти усвідомили, що кожен з них має право на захист свого життя та здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого лиха та що система ЦЗ має своєю метою захист населення від небезпечних наслідків екологічних,техногенних,природних і воєнних катастроф.
Практичне заняття для учнів 6-А класу «Надання долікарської медичної допомоги при втраті свідомості, зупинці серця, потрапляння сторонніх предметів до легень та інше» провели інструктори Полтавського обласного центру ЕМД та МК.
    Для учнів 10-х класів проведено урок «Евакуація до бомбосховища. Засоби індивідуального захисту».
Під кінець останнього уроку була змодельована ситуація евакуації працівників та учнів гімназії «Будівлю заміновано».
Учасниками практичних заходів Дня цивільного захисту були всі працівники і учні закладу. Керівний склад показав ґрунтовні знання та практичні навички у виконанні своїх функціональних обов’язків. Учні виявили достатній рівень знань з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.
   Дуже хочеться, щоб отримані знання знадобилися нам лише під час тренувальних занять!