Музей декоративно-ужиткового мистецтва допомагає учням гімназії пам'ятати про біографію свого народу!

Щоб не втратити своєї суті, поваги й самоповаги, ми, дорослі й діти, повинні берегти історичну пам’ять. Бути гідними історії своєї нації, знати, що вона – це не далеке минуле, а біографія народу, його жива душа, допомагає школярам Полтавської гімназії № 13 музей декоративно-ужиткового мистецтва, який було нещодавно відкрито в кабінеті № 50.
     28 квітня учні початкової школи мали змогу переглянути експозиції музею, де були представлені роботи батьків, учнів, учителів гімназії.
Окрасою експозиції є зразки українського народного вбрання, де в єдиному художньому ансамблі поєдналися мистецтво крою, ткання, вишивки. Також у музеї представлені керамічний і дерев’яний посуд, декоративні панно, знаряддя праці, вироби в техніках канзаші, бісероплетіння, квілінг та батик. Вражає колекція старовинних вишитих рушників. Прекрасним доповненням експозиції музею є твори живопису та графіки майбутніх художників.
    Скільки уваги, щирого тепла відчули ми, переступивши поріг цього музею, де нас радісно зустріли екскурсоводи - учні старших класів на чолі з заступником директора з навчально-виховної роботи Бойченко Л.А.
     Діти залишилися задоволеними та мріяли, що одного разу їхні роботи також будуть представлені на виставці.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr