Звичайний навчальний день?..

Опубліковано в: Заходи

      28.04.17. Звичайний навчальний день. Сонячні промені настирливо пробиваються крізь вікна, заважаючи учням зосередитися. Вони ніби нагадують дев’ятикласникам, що незабаром екзамени, незабаром випускний. Тож звичайний весняний навчальний день. Звичайний? А навіщо ж на кожній парті ватно-марлева пов’язка? А з якої нагоди із самого ранку на шкільних моніторах транслюють документальну стрічку про цивільний захист? А річ у тім, що 28 квітня – День цивільного захисту. Саме із цієї нагоди 9-А та 9-В класи зібрались на тематичну виховну годину в 40 кабінеті. Тема заходу – «Загроза терористичних актів».
    Усім відомо, що наша країна зараз знаходиться в стані війни, тому тема тероризму й терористичних актів дуже гостра й актуальна для кожного з нас. Отже, не було потреби привертати увагу дітей протягом заходу, усі підлітки розуміли: якщо хочеш жити у вільній країні - маєш уміти діяти в екстремальних ситуаціях. Повинен запам’ятати й слова Івана Багряного: «Ми є. Були. І будем ми! І Вітчизна наша з нами».
     Виховну годину було розпочато промовою класного керівника 9-В класу Шостак Лариси Іванівни. Ларисі Іванівні було що розказати учням, бо вчитель володів інформацією, як то кажуть «з перших вуст» ( чоловік Лариси Іванівни брав участь в антитерористичній операції на сході країни). У класі стояла тиша, діти уважно слухали. Після своєї промови вчитель запропонувала переглянути фрагменти фільмів про терористичні акти, які трапились у різних країнах світу.
     Звук сирени не застав дев’ятикласників несподівано. Діти мерщій вдягли пов’язки, узяли речі та без паніки на чолі з класними керівниками вирушили до виходу зі школи.

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки