Виставка малюнків до Дня пам'яті та примирення

Дитячий малюнок завжди привертає увагу своєю щирістю, безпосередністю та особливою енергетикою. До Дня пам'яті та примирення в фойє нашої гімназії було організовано виставку малюнків учнів 2-х класів під назвою «Ми – за мирне дитинство».
    Метою виставки є виховання в учнів патріотизму, любові до рідної землі, прагнення пам'ятати про наше історичне минуле.
Кожна дитяча робота насичена радістю, надією, бажанням миру та здійснення мрій. На них яскраве сонце, мирне небо і немає війни. І в такому світі хочеться жити. Цей мир необхідно цінувати і намагатись зробити все, щоб ніколи не відчути що таке війна.
    Сподіваємося, що ця виставка відкриє відвідувачам захоплюючий світ дитячих фантазій, нове сприйняття довколишнього світу, сповнить душу кожного радістю та оптимізмом.