Ліцеїсти взяли участь у проєкті "Відкритий світ мов з Полтавською політехнікою"

5 - 7 червня факультет філології, психології та педагогіки презентував STEAM проєкт "Відкритий світ мов з Полтавською політехнікою", у якому взяли участь учні 8б, 8в та 10б класів. Ми відвідали цікаві майстер-класи англійською, німецькою, польською, французькою та українською мовами. Поспілкувалися з однолітками та студентами, представили власні проєкти про школу і просто чудово відпочили.
Щиро вдячні викладачам та організаторам за щорічні запрошення. Вражень від відвідування мовного табору вистачає ліцеїстам на цілий рік.