Міський етап Всеукраїнського конкурсу Дружин юних пожежних (ДЮП)

11 травня 2017 року в ЗОШ № 38 відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу Дружин юних пожежних (ДЮП). Метою цього заходу є популяризація серед дітей та молоді здорового та безпечного способу життя. Команда ДЮП «Щит»  Полтавської гімназії № 13 стала учасником цього щорічного фестивалю. Члени команди Топоркова Валерія, Жирова Дарина, Гульченко Іван, Ширкевич Олександр – учні 7-В класу – та Полікарпова Валерія, Шаріпова Матільда, учениці 9-Б класу, гідно представили рідний навчальний заклад. Юні рятівники закликали зі сцени пам’ятати правила пожежної безпеки, пропагували безпечний спосіб життя та необхідність берегти своє здоров’я. Діти порадували глядачів і журі своїми різнобічними талантами: надзвичайним артистизмом, хореографічною підготовкою, чудовими голосами, мистецтвом перевтілення. За свій виступ юні рятівники отримали солодкі подарунки. Бажаємо дюпівцям перемог і безпечного життя!!!