Олімпійський тиждень "Рух заради здоров'я"

Шумно, весело, активно пройшов Олімпійський тиждень "Рух заради здоров'я" у Ліцеї №13 «Успіх».
Олімпійський тиждень проводиться вже багато років і завжди викликає великий інтерес серед школярів. Його мета - сприяти фізичному та духовному розвитку дітей, популяризувати здоровий спосіб життя та спорт, а також виховувати патріотизм та гордість за свою країну.
Під час Олімпійського тижня учні 5-9-х класів мали можливість спробувати себе в різних видих спорту, виявити свої таланти й захоплення.
Вдячні Асоціації футболу Полтавщини за підтримку в організації заходу та цінні подарунки (ліцеїсти отримали від нашого партнера два футбольні м’ячі ).
Тож нехай цей тиждень надихне всіх нас продовжувати рухатися заради здоров'я та досягнення великих висот у спорті та житті.
Дякуємо нашим воїнам за можливість здобувати маленькі перемоги в цивільному житті й молимося за великі перемоги на полі бою.