Віват талант!

Опубліковано в: Заходи

     Ви полюбляєте танцювати? А співати? А бути на сцені в центрі уваги?
Якщо так , то Полтавська гімназія №13 запрошує своїх учнів вступити до бюджетних гуртків художньо-естетичного напрямку, щоб розкрити в собі талант, стати всебічно розвиненою особистістю, побороти страх перед сценою, дарувати глядачам радість та насолоджуватися життям.
   12 травня в актовій залі гімназії відбувся звітній концерт гуртків «Криниченька» (керівник Карпенко К.В.), «Дівочий спів енд Валентин» (керівник Преображенська Н. В.), «Вокальний спів» (керівник Нестеренко А.С.), театрального гуртка «Маска» (керівник Манюненко В.П.). Протягом години вихованці демонстрували свою майстерність, здобуту на заняттях гуртка. Пісні, танці, театральна постанова не залишили жодного глядача байдужим. Учні 5-7 класів, учителі, батьки із задоволенням спостерігали за тим, що відбувалося на сцені.
   Приємні враження отримали одночасно виступаючі та глядачі. І наостанок виступ директора Орловської Н.В., яка подякувала дітям та викладачам за проведену роботу, дала напуття для подальшого вдосконалення майстерності й звернулася до присутніх учнів, щоб вони не були осторонь, а теж розвивали в собі талант.
   Тож сподіваємося, що в стінах нашої рідної гімназії ще не раз пролунає: «Віват талант»!

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки