«Майбутнє Полтавщини – талановиті діти»

У 2017 році видавничий центр «Перлина» випустив книгу «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти». Дана книга – це оповідь про високообдарованих та перспективних дітей, це ода нетлінному духу творчості, яким пронизано життя кожної сміливої та незалежної людини. Нещодавно на нашому сайті серед новин гімназії було повідомлення про те, що учениці 4-А класу, Ігнашова Анастасія та Шашова Анастасія, взяли активну участь у проекті «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти» і їх фото та досягнення увійшли до цієї книги. Проте на сторінках книги «Майбутнє Полтавщини – талановиті діти» розкриваються різноманітні досягнення у навчанні, спорті і творчості ще 15 учнів нашої гімназії, та випускниці 2016 року Куйовди Юлії.
      Так, ми пишаємося тими, чиї здобутки прославляють наше місто і гімназію, це:
Ростислав Протас (5-А клас), Алессандро Зубко (5-В клас), Антоніо Зубко (2-А клас), Вероніка Меласенко (5-В клас), Анастасія Прокопенко (2-Б клас), Валерія Пантелей (2-А клас), Олег Пантелей (10-Б клас), Дарія Дашевська (8-Б клас), Кузьменко Вероніка (8-Б клас), Єва Литвинова (7-Г клас), Єлизавета Мяло (7-Б клас), Діана Топоркова (7-В клас), Даниіл Ткачук (10-Б клас), Ярослав Семенчук (3-Г клас), Євгеній Паровченко (3-Г клас).
     Усім бажаємо нових творчих та інтелектуальних злетів, успіхів та перемог!