«Майбутнє твориться сьогодні»

15 травня 2015 року заступники директора з НВР Полтавської гімназії №13 Коваль Надія Анатоліївна та Крайнєва Тетяна Василівна у рамках співпраці між Полтавською гімназією №13 та Кременчуцьким ліцеєм для обдарованих дітей «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка відвідали урочисту церемонію нагородження переможців олімпіад, інтелектуальних конкурсів, спортивних та творчих змагань «Гордість коледжу-2017», яке проходило під гаслом «Майбутнє твориться сьогодні». Це було свято ліцеїстів, студентів, викладачів, яке підсумовує досягнення на освітянській ниві за 2016-2017 навчальний рік. Як випускниця цього закладу, Коваль Надія Анатоліївна нагороджувала призерів Всеукраїнських олімпіад у номінації «Крок до успіху».
    Представники Полтавської гімназії №13 домовились про тісну подальшу співпрацю та обговорили подальші робочі зустрічі з представниками Кременчуцького ліцею для обдарованих дітей «Політ» із директором коледжу І.В. Гальченком та заступником директора з НВР ліцею Крупіною Л.В.