У ЖИТТІ ДИТИНИ ВСЕ ЙДЕ ІЗ РОДИНИ!

11 травня нинішнього року актова зала Полтавської гімназії № 13 зустрічала дорогих гостей – найрідніших людей учнів 5-Б класу, котрі в переддень Дня матері зібралися на родинному святі, що проходило під гаслом «Тільки родина, як зірка єдина, твій порятунок, надійний причал…» Організувала це дійство й разом зі своїми вихованцями провела класний керівник Манюненко Вікторія Петрівна.
   Діти вітали своїх мам, татусів, бабусь і дідусів віршами, піснями, танцями, жартівливими сценками, гуморесками тощо. У залі панувала атмосфера домашнього затишку, невичерпної ніжності, любові й добра. Під час спільного виконання учнями пісні «Родина» хлопці запрошували мам, а дівчата – татусів до танцю, що стало для дорослих приємною несподіванкою. Неймовірно вразила усіх присутніх пісня «Мамо, тобі низесенько вклонюсь…» у виконанні Вані Олексенка, а проникливий танець «Мамі» Насті Криси не залишив байдужим жодного гостя. Та разом із краплинками сліз на обличчях батьків з’являлася й усмішка, коли на сцену виходили Шаповал Артем, Дорошенко Андрій та Вероніка Шкурат, котрі продемонстрували запрошеним жартівливу сценку «Твір», а також Луценко Андрій та Сидоренко Міша, які постали перед присутніми у ролях іноземця й перекладача відповідно, даруючи усім дідусям віршоване привітання.
   А якими вражаючими були пісні «Василечки», «Бабуся», «Сіяв батько жито» у виконанні Ані Скрипник, Насті Криси, Аліни Близнюк та усіх їхніх однокласників! Кожен учень мав можливість сказати теплі слова своїм рідним. Під час виступів дітей на екрані паралельно з’являлися їхні родинні фото з батьками, братиками й сестричками, бабусями й дідусями, що стало ще однією приємною несподіванкою уже не тільки для дорослих, а й для самих дітей.
   Свято вдалося на славу. Малечі вдалося подарувати своїм рідним чимало радості, любові, ніжності, а також кожен із дітей виготовив власноруч невеликий сувенір для рідних – підкову на щастя. Щирі обійми, теплі поцілунки, усміхнені обличчя й сльози радості – це те, що не могли стримувати в собі усі присутні того вечора в залі. Побачене й почуте на святі надовго запам’ятається і п’ятикласникам, і їхнім батькам.
Тож хай тішаться онуками бабця й сивий дід,
хай батько та мама радіють дитині,
хай буде, як дуб, могутній наш рід,
хай злагода й мир панують в родині!