І НАВЧАЄМОСЬ, І РОЗВАЖАЄМОСЬ…

Надовго запам’ятають урок фізкультури, проведений 17 травня цього року, учні 5-Б класу Полтавської гімназії № 13. Запам’ятають, бо на занятті діти мали можливість позмагатися у веселих естафетах разом зі своїми учителями. Організувала таке незвичне змагання для своїх вихованців класний керівник Манюненко Вікторія Петрівна (учитель української мови і літератури), а допомогли провести учителі фізичного виховання Приходько Павло Миколайович та Гученко Алла Миколаївна. Для п’ятикласників ця подія була повною несподіванкою, адже до останнього моменту учні навіть не здогадувалося про те, що на них чекає.
   Команда учителів, котрі працюють у 5-Б класі, складалася з 9 представників: Великолуга Максима Володимировича (учитель інформатики), Подлєсної Ірини Іполитівни (учитель основ здоров’я), Мирось Наталії Василівни (учитель початкових класів), Мар’єнко Олени Олексіївни (учитель французької мови), Гончарової Любові Михайлівни (учитель трудового навчання), Бойченко Людмили Анатоліївни (заступник директора з виховної роботи, учитель російської мови та зарубіжної літератури), Мироненко Марини Ігорівни (учитель історії), Манюненко Вікторії Петрівни та Приходька Павла Миколайовича.
   Учителі й учні відстоювали першість у різноманітних змаганнях: це і передача естафетної палички, і біг зі скакалкою, і своєрідний хокей із м’ячем, і командний біг з обручем, і багато іншого. Суперництво у спортзалі відчувалося на кожному етапі: діти викладалися на повну, але й учителі не пасли задніх. Хоча останні набагато старші за своїх вихованців, та поринули у вир змагання з головою і теж віддавалися грі сповна.
   І хоча зустріч була товариською, але, як і під час будь-яких змагань, у ній повинні були бути переможці. Ними стала, як сказав Павло Миколайович, поки що непереможна 5-Б класом команда найкращих учителів Полтавської гімназії № 13.
   По завершенні естафет усі суперники потиснули один одному руки й діти кинулися в обійми своїм наставникам. Сміх і гарний настрій панували в залі від початку уроку й до його закінчення, а незабутні враження й позитивні емоції ще довго будуть зринати в пам’яті як учнів, так і їх учителів.
   Сподіваємося, що подібні змагання стануть традиційними й будуть приносити ще більше задоволення і дорослим, і малим.

Галерея зображень

Перегляд цю фотографію на Flickr
Перегляд галереї зображень в Інтернеті за адресою: