З «Паростком» у майбутнє!

Всеукраїнська дитяча еколого-патріотична гра «Паросток» проводиться в Україні з жовтня 2015 року. Вже вдруге педагогічний та учнівський колектив Полтавської гімназії №13 долучився до гри. (Цього року в ній взяли участь педагогічні та учнівські колективи, вихованці професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів з 13 областей України).
    Під час реалізації гри (3-7.10.2016) у гімназії були охоплені всі вікові категорії учнів (1-11 класи). 7 жовтня 2016 року відбувся заключний етап гри – еколого-патріотичний квест «Україна – наш спільний дім».
    Всі зібрані матеріали були відправлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ).
За підсумками проведення Всеукраїнської дитячої еколого-патріотичної гри «Паросток» учнівський та педагогічний колектив було названо серед переможців (Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Наказ №24, від 24.02.2017, «Про підсумки проведення Всеукраїнської дитячої еколого-патріотичної гри «Паросток»).
    Бажаємо нових звершень!