Пишаємося нашим однокласником!

Опубліковано в: Заходи

    6-Б клас Полтавської гімназії № 13 (класний керівник Манюненко Вікторія Петрівна) багатий талановитими дітьми. Це і представники танцювального жанру, і майбутні актори, юні футболісти й гандболісти тощо.
      Але цю статтю хочеться присвятити вихованцю тенісного клубу «Скітенс» Тупотіну Іванові.
Хлопець, що тренується з 6 років у Немченка Дмитра Володимировича, має багато медалей, дипломів за перемоги у різноманітних спортивних турнірах.
     Зараз він уже досвідчений тенесист, а починалося усе з простого дитячого захоплення грою у бадмінтон. Після придбання батьками для Івана сітки для гри у бадмінтон хлопчик постійно просив дорослих записати його в секцію великого тенісу. Рідні прислухалися до слів сина й виконали його бажання. Так, у 6 років Іван почав тренуватися.
А вже за рік брав участь у першому турнірі «Зимова казка», де посів ІІІ місце. Потім були «Весняні канікули 2015» - ІІ місце; «Зимова казка 2016» - І місце; «Літо 2016» - І місце; «Весна 2017» - ІІ місце; «Тиждень гри (2017)» - ІІ місце; дитячий турнір 2017 – І й ІІ місця.
    11 червня цього року розпочнеться Всеукраїнський тенісний турнір серед підлітків. Іван братиме в ньому участь. Тож хочеться побажати йому перемоги і подальших звершень у майбутньому.
      Пишаємося тобою, Іване!

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки